EFATECH

Sektör : Endüstriyel Otomasyon ( Tekstil Makineleri Otomasyon Sistemleri)

Web Sitesi : https://efatech.com.tr

Adres : İzmir

Proje Hakkında : Uçtan uca tüm birimlerin dijital dönüşümlerinin sağlandığı ERP Projesi. Endüstriyel Otomasyon sistemleri üretim, satış ve servis hizmeti veren firmanın tüm süreçleri SAP B1 üzerine aktarıldı. SAP B1 CRM ve Üretim uygulamaları sayesinde etkin sipariş->planlama döngüsü sağlandı.  SAP B1 üzerinde çalışan EROPA Lokalizasyon Uygulamaları sayesinde Türkiye mevzuatına uygun muhasebe ve e-dönüşüm işlemlerinin eksiksiz bir şekilde yürütülmesi sağlandı.

Firma Hakkında (Web sitesinden alınmıştır) :

Efatech sahip olduğu mühendislik bilgisi ve deneyim ile tekstil otomasyon sistemlerinin getirdiği avantajları proje, eğitim, bakım ve servis hizmetlerini en uygun biçimde sektörün hizmetine sunmaktadır. Deneyimi sayesinde sekörün inceliklerini, gereklerini ve ihtiyaçlarını bilerek, uzman kadrosu, verimli iş planlama yapısı ve AR-GE’ye dayalı projeleri ile sektörel ihtiyaçları karşılayacak en doğru çözümleri üretmektedir.

Efatech müşteri memnuniyeti, profesyonel teknik destek, güvenli hizmet anlayışı ile tekstil otomasyon sisteminde müşterilerinin tam memnuniyetini sağlamak için 2014 yılından beri ilk günkü heyecan ve istekle çalışmaktadır. Tekstil otomasyon sistemlerinde hız, hassasiyet, kolay kullanım, esnek yapı, değiştirebilirlik, sağlamlık gibi parametreleri maksimum düzeye çıkarmaktadırlar.