ERZE Ambalaj

Sektör : Ambalaj Üretimi (Gıda)

Web Sitesi : http://www.erze.com

Adres : Kemalpaşa / İzmir

Proje Hakkında : Uçtan uca tüm birimlerin dijital dönüşümlerinin sağlandığı ERP Projesi. Üretim yapan firmada SAP B1 İleri Üretim (BEAS) modülleri ile, Üretim Planlama ve Kapasite Planlama unsurları ile üretimden anlık veri toplama araçlarının kullanıldığı, depo el terminalleri ile stok yönetiminin optimize edildiği bir yapılanma sağlandı. Ayrıca Kalite Kontrol uygulamaları ile Kalite Yönetim Sisteminin işleyişi de SAP B1 üzerine taşınmış oldu. SAP B1 üzerinde çalışan EROPA Lokalizasyon Uygulamaları sayesinde Türkiye mevzuatına uygun muhasebe ve e-dönüşüm işlemlerinin eksiksiz bir şekilde yürütülmesi sağlandı.

Firma Hakkında (Web sitesinden alınmıştır) :

25000 m2  alan üzerine kurulu Erze Ambalaj A.Ş. 35 yıllık tecrübesi ve dünya standartlarındaki polistiren gıda ambalajı ve yalıtım levhası ürünleriyle sektörünün en büyük firmasıdır. Firmamız dünyadaki gelişmeleri hızla takip edebilmek adına, tüketici memnuniyetini sağlamak için gelişime verdiği önemle teknoloji alanında sürekli kendini geliştirmektedir. Güçlü makine parkuru ile yüksek kapasitede üretim gerçekleştirilmektedir.
Türkiye’de polistiren gıda kabı üretiminde her zaman ilklere imza atan firmamız, yeni birçok model ürününü piyasaya sunmaktan ve tüketicinin beğenisini kazanmaktan son derece gururludur. Türkiye’nin ilki olan kendinden emici ürünleri ile et-tavuk sektöründe büyük gelişmelerin yaşanmasını sağlamıştır.
Yüksek çeşit ve kalitede üretilen ürünlerimizin arkasında güçlü bir çalışan ve organizasyon yapısı bulunmaktadır. Başarımızdaki diğer önemli bir etken de çevreye ve insana duyduğumuz saygıdan kaynaklanmaktadır. Kaliteli ve hijyenik ürünlerimiz tüketici sağlığı göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Çevreye ve tüketici sağlığına duyarlı üretim anlayışımız dünya standartlarındaki sertifikalarımız ile desteklenmiştir.
Şanlıurfa’da 2. Organize Sanayi Bölgesinde 43000 m2 alan üzerine kurulan konusunda Avrupa’nın en modern ve en teknik donanımlı fabrikalarından biri olan yeni tesisimiz 2013 yılının Nisan ayında faaliyete geçmiştir. Son teknolojinin kullanıldığı yeni fabrikamız ile üretim kapasitemiz arttırılmıştır. İç pazarın yanı sıra dış pazarlarda da satışlarıyla başarısını kanıtlamış olan Erze Ambalaj A.Ş.  Şanlıurfa bölgesinde gerçekleştirdiği yatırımlarla birçok kişiye istihdam olanağı ve ülkesine büyük bir ihracat potansiyeli sağlamaktadır.