ZA Ambalaj

Sektör : Ambalaj Üretimi (Gıda)

Web Sitesi : https://zaambalaj.com.tr/

Adres : Kadıköy / İstanbul

Proje Hakkında : Uçtan uca tüm birimlerin dijital dönüşümlerinin sağlandığı ERP Projesi. Metal gıda ambalajları üreten firmanın satış, satınalma ve üretim prosesleri ile muhasebe finans yapısının entegre bir şekilde çalıştığı bir yapı kurgulandı. SAP B1 üzerinde çalışan EROPA Lokalizasyon Uygulamaları sayesinde Türkiye mevzuatına uygun muhasebe ve e-dönüşüm işlemlerinin eksiksiz bir şekilde yürütülmesi sağlandı.

Firma Hakkında (Web sitesinden alınmıştır) :

ZA Packaging kurulduğu 2006 yılından bu yana MENA bölgesinde önemli bir pazar payına sahiptir. Şirket, Türkiye, BDT ve Avrupa’da konserve sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alarak büyümesini sürdürdü. ZA Ambalaj, müşteri odaklı strateji ve hizmetlere odaklanarak, müşterilerinin sürekli yüksek kaliteli ürünleri tam zamanında sunma beklentilerini karşılayarak yüksek iş hacimlerine ulaşmıştır. Uzun vadeli iş ilişkilerine odaklandığımız için müşterilerimizi iş ortağı olarak görüyoruz, artan müşteri talepleri ve memnuniyeti ile başarısını kanıtlamış bir yaklaşım.

Karşılıklı fayda sağlamak için, ZA Packaging, yeni üretim tesislerini yerleştirme veya mevcut fabrikalarını genişletme konusundaki kendi yatırım planlaması için müşterilerin artan talepleri ve büyüme planları hakkındaki birikmiş bilgisini kullanır. Hedeflerimize ulaştık ve yüksek yetenekli kadrolara aktararak ve insana sürekli yatırım yaparak vizyonumuzu sürdürme yeteneğine sahip olduk.