SAP Business One Tekstil ve Konfeksiyon Sektörel Çözümü

KOBİ’niz için sektöre özel bir ERP çözümü bulun...

SAP Business One’a entegre kapsamlı sektör fonksiyonlarının, en iyi uygulamaların ve süreçlerin avantajını kullanın. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için sektöre özel çözümler arasından seçim yapın ve uzmanlık alanınızda öne çıkmak için ihtiyaç duyduğunuz araçları elde edin. Sektörünüzü aşağıdaki listede göremiyor musunuz? Endişelenmeyin. SAP Business One, tüm sektörlerdeki küçük ve orta ölçekli işletmelere uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Tekstil ve Konfeksiyon

Tekstil ve konfeksiyon üretim sektöründe SAP Business One ile müşteri taleplerine yanıt verin ve yeni gelir akışları yaratın. Tedarik zinciri maliyetlerini düşürün, döngü sürelerini hızlandırın, ıskarta ve yeniden işleme oranlarını minimuma indirin ve sonuç olarak SAP Business One’a entegre kapsamlı sektör fonksiyonlarının, en iyi uygulamaların ve süreçlerin avantajını kullanın. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için sektöre özel çözümler arasından seçim yapın ve uzmanlık alanınızda öne çıkmak için ihk kârlılığa giden yolu kısaltın.

İplik Üretimi, Dokuma, Örme ve Konfeksiyon gibi farklı başlıklar için ihtiyacınız doğrultusunda uçtan uca bir çözüm elde edin.

Aşağıda ana başlıklar halinde tanımlana birçok sektöre özel uygulamaya SAP Business ONE ERP içinde tek bir uygulamada sahip olun. Sürelerinizi tekilleştirin ve kontrol altına alın.

Özellikler & Avantajlar

Başarı Hikayeleri

Videoyu oynat
Videoyu oynat