ERP Sonrası Check Up Hizmeti

Hali hazırda bir ERP Projesi yürütüyorsunuz veya projenizin bittiğini söylediler fakat sizin kafanızda birşeylerin yanlış gittiği yönünde bir his var…

Birçok ERP Projesinde yaşanan sıkıntılardan birisi de projenin herhangi bir aşamasında proje hakkında duyulan endişelerle ilgili tarafların bir türlü mutabık olamamasıdır. Belirli bir süredir birlikte proje yapan ekipler (Müşteri ve ERP Sağlayıcı Firma çalışanları) birlikte yoğun vakit geçirmekten ötürü bazı temel konuları bile çözemez hale gelebilmektedirler. Tam bu noktada süreç ve yazılım hakkında tecrübeli üçüncü bir gözün işe dahil olması ve tamamen bağımsız bir yaklaşımla bir gözden geçirme gerçekleştirmesi süreçteki tıkanıklığı aşmakta önemli rol oynamaktadır.

EROPA olarak 25 yıldır ERP Projelerinde görev alan tecrübeli danışmanlarımızla ERP Check-Up adını verdiğimiz bir gözden geçirme ve raporlama hizmeti sunuyoruz.

ERP Yaşayan bir sistemdir.

Her yaşayan sistemde olduğu gibi yapılan tedavilerin (ERP Uyarlaması) yan etkileri olabilir

Erken teşhis İşletmenizde olabilecek önemli bir aksaklığa engel olur (erken teşhis hayat kurtarır)

EROPA ekibi olarak sadece bazı ERP Projelerinde Check-Up Hizmeti verebiliyoruz. (Yerinde Teşhis koyabilmek için Sadece çok tecrübeli olduğumuz ERP yazılımları ile ilgili bu hizmeti veriyoruz !!!)

Aşağıdaki ERP Yazılımlarından birisini kullanıyorsanız size ERP Check-Up hizmeti verebiliriz.

  • SAP ERP
  • SAP Business ONE ERP
  • IFS ERP
  • CANIAS ERP

Firmanıza özel yapacağımız check-up işlemi sonrasında sizlere detaylı bir rapor hazırlıyoruz. Bu raporda projenizin bundan sonraki süreçte sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için alınması gereken tedbirler hakkında tavsiyelerimiz bulunuyor.